fbpx

01 Напишіть нам

Наші послуги

– Організація банкетів, фуршетів, коктейлів, корпоративних свят, тематичних вечорів.

– Організація виїзного обслуговування на виставках, семінарах, конференціях, презентаціях.

– Організація виїзних заходів на природі: пікніки, барбекю, спортивні свята.

– Організація приватних свят: весіль, Днів народження, ювілеїв та інших.

– доставка банкетних та фуршетних страв.

– оренда банкетних залів та майданчиків для проведення барбекю.
  Ресторан «Апельсин» завжди радий запропонувати Вам не тільки відмінне обслуговування, гарний настрій та увагу персоналу, а й найголовніше чудову домашню кухню.

  Особливу увагу ми приділяємо меню. Завдяки команді, що склалася професіоналів найвищого класу, ми забезпечуємо бездоганну якість нашої продукції. Всі страви, які створюються на нашій кухні, готуються із турботою та любов’ю лише зі свіжих та натуральних продуктів.

  Ресторан «Апельсин» приймає замовлення на виготовлення та доставку фуршетних страв та закусок. Доставка фуршетних страв та закусок від ресторану «Апельсин» позбавить Вас клопоту з приготування, пошуку продуктів, складання меню на фуршет.

  Орієнтуватися в багатому асортименті страв ресторану  «Апельсин»,  Вам допоможе Ваш персональний банкетний менеджер, а наш висококваліфікований обслуговуючий персонал – це гарантія високого рівня сервісу на Вашому заході з урахуванням його специфіки.

  Довірте організацію та проведення Вашого заходу професіоналам.

  Щоб замовити банкет у ресторані «Апельсин» ми рекомендуємо вам зателефонувати заздалегідь хоча б за тиждень до заходу, а бажано ще раніше, особливо якщо дата проведення заходу збігається з вихідним днем ​​або святом, тому що в цей час виїзні банкети проводяться дуже часто.

   

  У нас ви можете замовити банкет будь-якого типу. Це може бути святкування весілля, день народження, корпоративний вечір або невеликий фуршет. Проведення банкетів звичайного типу всім уже дещо набридло, зараз у моді самобутня і дуже смачна народна кухня, невелика її доробка дозволяє успішно використовувати українські страви, зокрема й для ділових фуршетів, особливо якщо на них присутні іноземні партнери. Іноземці, як правило, просто обожнюють все етнічне та самобутнє, тому що стандартну європейську кухню можна скуштувати у будь-якому кафе у будь-якій країні світу, а от смачну народну – не скрізь і не завжди. Проведення банкетів з використанням страв української народної кухні це безпрограшний варіант, якщо ви хочете створити атмосферу теплого та домашнього свята, бо наша їжа – втілення української душевності та гостинності. Для нас дуже важлива наша репутація, тому ми самі готуємо не лише закуску та основні страви, а й випічку, а також десерти, тому у нас все так смачно та красиво.

   

  Обслуговування банкетів може здійснюватися в тому числі у закритому приміщенні та на відкритому повітрі, ми маємо досвід організації такого роду фуршетів. До кожного замовника прикріплюється персональний банкетний менеджер, тому ви знаєте з кого запитати за організацію. Просто повідомте йому яким саме вам хотілося б бачити ваше свято, і він зробить все можливе і неможливе для того, щоб здійснити ваше бажання.

  Development